Odkodowany weekend HBO i premiera serialu PAKTTelewizja JAMBOX oraz HBO odkodują kanały HBO i HBO HD przez cały nadchodzący weekend.

Z okazji premiery nowego polskiego serialu produkcji HBO „Pakt” każdy Abonent telewizji z pakietem Wielotematycznym może oglądać przez cały weekend odkodowane HBO.
Odcinek premierowy serialu „Pakt”
już 8 listopada o godz. 20:10
HBO HD 
Zapraszamy do oglądania odkodowanego HBO już od 7 listopada od godz. 06:00.

W ramach odkodowanego weekendu w HBO będzie można zobaczyć nowe filmy produkcji HBO oraz odcinki najnowszych seriali HBO. Wśród propozycji serialowych znajdą się pierwsze odcinki seriali „Bliskość”, „Kto się odważy”, „Świat w opałach”, „Gracze” oraz „Pozostawieni II”. W sobotę, 7 listopada o godz. 20.10 rozpocznie się maraton serialu „Wataha”. Oprócz seriali, widzowie będą mogli obejrzeć także film HBO Bessie z Queen Latifah w roli tytułowej oraz dwa tegoroczne filmy dokumentalne produkcji HBO Europe:„Niepowstrzymani” o gdyńskiej drużynie futbolu amerykańskiego oraz „Walka z szatanem” – kontrowersyjny dokument przybliżający zjawisko egzorcyzmów w Polsce.

W niedzielny wieczór odbędzie się premiera pierwszego odcinka najnowszego polskiego serialu produkcji HBO – „Pakt”. Emisja zostanie poprzedzona materiałem specjalnym pokazującym kulisy powstawania serialu. Po pierwszym odcinku serialu „Pakt” pokazana zostanie baśń „Piękna i bestia” w filmowej aranżacji, w której główne role zagrali Léa Seydoux i Vincent Cassel. Dodatkowo w repertuarze na weekend pojawią się Wątpliwość z Meryl Streep, Philipem Seymourem Hoffmanem i Amy Adams, „Koncert Eltona Johna w Las Vegas: Fortepian za milion dolarów” i „Wszyscy mają się dobrze” z Robertem De Niro, Drew Barrymore i Samem Rockwellem. W weekendowe poranki dzieci będą mogły obejrzeć filmy „Duszek” oraz trzecią odsłonę filmu„Mali Agenci”.